Brügner Cölestin (1824 – 1887)
Krajina s mlýnem, signováno a datováno vpravo dole C. Brügner 72, olej/plátno, 63 x 89 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |