Středoevropský malíř 2. poloviny 19. století
Zdobení vánočního stromečku, nesignováno, olej/plátno, 52,5 x 42 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |