Goebel Carl (Vídeň 1824 – 1899 Vídeň)
Muž s flintou, signováno vlevo dole C. Goebel, olej/plátno, 57 x 49 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |