Jakesch Alexander (Praha 1862 – 1934 Praha)
Objevení horkých pramenů Karlem IV., signováno a datováno dole uprostřed Alex. Jakesch 97, olej/plátno, 155 x 116,5 cm, rám, (Šm)
Reprodukováno: Habánová A., Dějiny uměleckého spolku Metznerbund, Liberec 2016, str. 33
09.03.2019 - 14:00
CZK 360.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 240.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |