Barták Ludvík (Chlumec nad Cidlinou 1857 – 1921)
Zima v lese, signováno vlevo dole L. Barták, olej/plátno, 34,5 x 26 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |