Brožík Václav (Železný Hamr 1851 – 1901 Paříž)
Studie hlavy muže, signováno vpravo dole V. Brožík, na zadní straně pozůstalostní pečeť, olej/plátno, 36 x 24,5 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |