Kodet Emanuel (Pelhřimov 1880 – 1955 Praha)
Faun, signováno na podstavci Kodet Em., keramika, smetanová krakelovaná glazura, výška 48,5 cm, nepatrně poškozeno (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |