Boilly Louis–Leopold (1761 – 1845)
Konvolut 6 grafických listů, značeno ve štočku L. Boilly, litografie/papír, 24 x 20 cm, lehce poškozeno (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |