Středoevropský malíř kolem 1850
Pohled na Prahu z Malostranského břehu, nesignováno, akvarel/papír, 22 x 31 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |