Liebscher Karel (Praha 1851 – 1906 Praha)
Dvůr, signováno vlevo dole K. Liebscher, tuš a běloba/papír, fixovaný na podkladovém kartonu, 22,5 x 29,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |