Swoboda Edward (1814 – 1902)
Párové portréty; Podobizna ženy, signováno a datováno vpravo dole tužkou E. Swoboda 1852, akvarel/papír, 26 x 21,5 cm, lehce zahnědlý papír, sklo, rám; Podobizna muže, signováno a datováno vlevo dole E. Swoboda 1852, akvarel/papír, 26 x 19 cm, sklo, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Swoboda Edward (1814 – 1902)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |