Plesnivý Vincent (Praha 1879 – 1944 Praha)
Hlava dívky z profilu, signováno vlevo nahoře Plesnivý a nečitelně popsáno, akvarel/papír fixovaný na podkladovém kartonu, 48 x 32 cm, sklo, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |