Brenner Franz (1873 – 1945)
Michaelerplatz ve Vídni, signováno vpravo F. Brenner, akvarel/papír, 21,5 x 16,5 cm, sklo, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Brenner Franz (1873 – 1945)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |