Váchal Josef (Milavče 1884 – 1969 Studeňany)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou J. Váchal 52, vlevo dole popsáno tužkou Dřevo a korek, barevný dřevoryt/papír, 34,5 x 19 cm (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |