Bednar Carol Magdalena (činný kolem 1950)
Matka s dítětem, popsáno a signováno vpravo dole "Mother and child in national custume of Višný Sliač, Czechoslovakia. Carol Magdalena Bednar", kombinovaná technika/papír, 44 x 39,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |