Lhoták Kamil (Praha 1912 – 1990 Praha)
Stan a vzducholoď, signováno a datováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták 1977, vlevo dole číslováno tužkou 196/200, litografie s podtiskem/papír, 22 x 13,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.500,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |