Tichý František (Praha 1896 – 1961 Praha)
Vysoká škola III, signováno a datováno vlevo dole tužkou František Tichý 47, vpravo dole věnování Jiřímu Sr., suchá jehla/papír, 41,5 x 32,5 cm, lehce zvlněné okraje, lehce zahnědlý papír, pasparta, sklo, lehce poškozená adjustace (Šm)
List byl autorem věnován hudebnímu skladateli Jiřímu Srnkovi (1907 – 1982)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 55.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |