Čapek Josef (Hronov 1887 – 1945 Bergen – Belsen)
Chudá žena, signováno vpravo dole tužkou Josef Čapek, vlevo dole popsáno tužkou Chudá žena, litografie/papír, 24 x 18,5 cm (Šm)
Přiložen odborný posudek PhDr. Pavly Pečinkové, CSc.
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |