Istler Josef (Praha 1909 – 2000 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Istler 98, vlevo dole číslováno tužkou 182/200, kombinovaná grafická technika/papír, 17 x 11,5 cm (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |