Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Die Arche, handsigniert: Kumpf, gewidmet, Farbgraphik auf Platte, ca. 13 x 18 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.03.2019 - 15:04
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 05.03.2019 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,- -
Vyvolávací cena: