Franz Hoffelner
(Wien 1875-1936) Kahlenbergerdorf, signiert: F. Hoffelner, bezeichnet, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 19x 21,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.03.2019 - 15:34
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Franz Hoffelner
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 05.03.2019 - 15:34 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: