Silberrelief "Erstkommunion"
Silber 800, ca. 7,4 x 5,2 cm, prager Einfuhrpunze 1902-1921, datiert 15. April 1914, in Lederetui
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
06.03.2019 - 15:06
- Dosažená cena: **
EUR 70,-
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Silberrelief "Erstkommunion"
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.03.2019 - 15:06 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | online |