Münzanhänger, 1 Taler, Franz II. 1818(V)
Silber, an 19 cm langer Panzerkette, Silber 750, österr. Amtspunze 1872-1922, Schraubkarabiner, 73,1 g, Gebrauchsspuren
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
06.03.2019 - 15:35
- Dosažená cena: **
EUR 95,-
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.03.2019 - 15:35 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | online |