Brillant Anhänger
Weißgold 585, Altschliffbrillant ca.0,35 ct, Brillanten zus. ca.0,20 ct, 1,3 gøG1
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.03.2019 - 10:37
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillant Anhänger
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.03.2019 - 10:37 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |