Egon Wucherer *
(Wöllan/Stmk.1917-2014 Klgft.)"Maria Saal", signiert E Wucherer, datiert 23.5.74, betitelt, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 45,5 x 61 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.03.2019 - 10:43
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Egon Wucherer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.03.2019 - 10:43 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |