Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Belvedere, Radierung in Farbe signiert Nl. Luigi Kasimir 35 x 30 cm. im Stock datiert 6. Nov.1923, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
20.08.2017 - 20:09
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
sabine.bonanni@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Obrazy e starožitnosti |
Datum: | 20.08.2017 - 20:09 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 27.07. - 19.08.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: