Künstler 20. Jh.
Blühende Obstbäume, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 49 x 59 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
20.08.2017 - 20:09
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Obrazy e starožitnosti |
Datum: | 20.08.2017 - 20:09 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 27.07. - 19.08.2017 |