Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Gruppenbild mit Läufer, Lithographie in Farbe, ca. 17 x 17 cm. signiert Kumpf gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
20.08.2017 - 20:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Obrazy e starožitnosti |
Datum: | 20.08.2017 - 20:11 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 27.07. - 19.08.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,- -
Vyvolávací cena: