Medaillon "Rosen"
Gold ca. 585, feinvergoldet, buntes tlw. translucides Email, guillochiert, Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt., 8,9 g, leichte Kratzspurenøx
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
07.08.2017 - 16:06
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Medaillon "Rosen"
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 07.08.2017 - 16:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.08. - 07.08.2017 |