Brillant Ring ca. 0,30 ct
![Brillant Ring ca. 0,30 ct - Klenoty a náramkové Brillant Ring ca. 0,30 ct - Klenoty a náramkové](/fileadmin/lot-images/10P190314/normal/brillant-ring-ca-0-30-ct-6099915.jpg)
Gold 585, ein Brillant, RW 62,1,8 gøg2
14.03.2019 - 10:05
- Dosažená cena: **
-
EUR 240,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 240,-
Brillant Ring ca. 0,30 ct
Gold 585, ein Brillant, RW 62,1,8 gøg2
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at +43 1 604 13 71 12 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 14.03.2019 - 10:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.03. - 14.03.2019 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Brillant Anhänger zus. ca. 0,60 ct
- Karl Hagenauer (?), "Eno", Aschentöter oder Petschaft, Modellnummer: 1711, Erstausführung: 1926 bis 1928, Ausführung: Werkstätte Hagenauer, Wien
- gestempelt/* - Partie Dubl. Österr. ab Monarchie mit Schwerpunkt I. Rep.,
- ** - Österreich 1936 Nr.588 (10S Dollfuß) Randstück rechts,
- Schraubflasche,