Loser Altschliffbrillant 0,32 ct H/p1
In Plastikboxøx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
14.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 232,-
- Vyvolávací cena:
In Plastikboxøx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
Aukce: | Exkluzivní diamanty a drahokamy |
Datum: | 14.03.2019 - 14:00 |
Prohlídka: | 28.02. - 13.03.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)