3 Weihwasserbehälter
aus alpenländischer Keramik, farbig bemalt, glasiert, teilweise beschriftet, Altersspuren, bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
18.03.2019 - 15:23
- Vyvolávací cena:
3 Weihwasserbehälter
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.03.2019 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 04.03. - 18.03.2019 |