Altschliffbrillantsolitär ca. 0,20 ct
Gold 750, RW 57, österr. Amtspunze 1872-1922, 8,3 gøx Diamant mit Oberflächenmerkamalen
18.03.2019 - 15:46
- Vyvolávací cena:
EUR 350,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.03.2019 - 15:46 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 04.03. - 18.03.2019 |