W. Steixner
(Österreichisch, 2. Hälfte 20. Jahrhundert) Salzburg im Winter, signiert unten rechts, Öl auf Leinwand, ca. 68 x 86 cm, masseverzierter Rahmen beschädigt (900000351)
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
07.03.2019 - 15:40
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
W. Steixner
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 07.03.2019 - 15:40 |
Prohlídka: | 01.03. - 07.03.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)