Anton Velim *
(Wien 1892-1951), "Damenbildnis", signiert u. datiert, "Velim 1931", Öl auf Leinwand, ca. 86 x 66 cm, gerahmt, löchrig
11.03.2019 - 11:17
- Vyvolávací cena:
Anton Velim *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.03.2019 - 11:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.02. - 11.03.2019 |