Künstler Mitte 19. Jh.
, Bussard mit erlegtem Fasan, Öl auf Leinwand, ca. 65 x 75 cm, gerahmt, Alterspuren
11.03.2019 - 11:01
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler Mitte 19. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.03.2019 - 11:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.02. - 11.03.2019 |