Karl Reschny *
(Wien 1884-1963) "Kirtag in Gumpoldskirchen" aquarellierte Federzeichnung, signiert Reschny, Sinnspruch, 23,5 x 28 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
11.03.2019 - 10:35
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Karl Reschny *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.03.2019 - 10:35 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.02. - 11.03.2019 |