Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002), "Blick über den wiener Graben auf die Pestsäule", signiert "Robert Kasimir", Radierung in Farbe, ca. 42 x 34 cm, verglast, gerahmt
11.03.2019 - 11:37
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Robert Kasimir *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.03.2019 - 11:37 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.02. - 11.03.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: