Künstler Mitte 20. Jh.
, "Schwestern", Öl auf Karton, 27,5 x 27 cm, verglast, gerahmt
11.03.2019 - 11:11
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Künstler Mitte 20. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.03.2019 - 11:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.02. - 11.03.2019 |