Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Schloss Belvedere, Radierung in Farbe signiert Luigi Kasimir, im Stock datiert 6. Nov.1923, 35,5 x 30 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
11.03.2019 - 10:37
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.03.2019 - 10:37 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.02. - 11.03.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: