Hans Frank *
(Wien 1884-1948 Salzburg) "Tulpen in schwarzem Glas, 1932", lt. rückseitiger Bezeichnung, Öl auf Karton, 49x 35 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
26.07.2017 - 17:26
- Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Hans Frank *
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 26.07.2017 - 17:26 |
Prohlídka: | 21.07. - 26.07.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)