Brillant- Farbsteinring
Gold 585, RW 55, 1 Rubin, 2 Saphire, 2 Smaragde, 4,8 gøG5Tragespuren
19.03.2019 - 15:02
- Vyvolávací cena:
Brillant- Farbsteinring
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.03.2019 - 15:02 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |