Brillantring zus. ca. 0,40 ct
Gold 750, rhodiniert, RW 54,5,2,3 g, 1 Brillant in Weißgold 750 gefasstøG2
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
19.03.2019 - 15:22
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillantring zus. ca. 0,40 ct
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.03.2019 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |