Damenring
Gold 580/Silber kombiniert Imitationssteine, 1 Brillant RW 56, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,5 g, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalen
21.03.2019 - 10:17
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Damenring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.03.2019 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 13.03. - 21.03.2019 |