Brillantring 0,44 ct
Gold Weißgold 585, RW 52 Innengravur, 11,4 g, Brillanten tlw. mit leichten Oberflächenmerkmalen, leichte TragespurenøG11
21.03.2019 - 10:59
- Vyvolávací cena:
Brillantring 0,44 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.03.2019 - 10:59 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 13.03. - 21.03.2019 |