Hans Rohacz *
(Österreich um 1950) Pelargonien in Blumentöpfen, signiert: Hans Rohacz, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Hartfaserplatte, ca. 49 x 41 cm, gerahmt, Rahmen leicht beschädigt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
26.03.2019 - 15:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Rohacz *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 26.03.2019 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)