Brillant Damenring Kulturperle
Weißgold 585, zwei Brillanten, zus. ca. 0,15 ct, eine Kulturperle, RW 65, 4,7 gøg4
21.03.2019 - 10:41
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.03.2019 - 10:41 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.03. - 21.03.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Dekorationsvase, letztes Viertel 19. Jhdt.,
- Diamant Saphir Ring
- LKW "Ford Transit Kastenwagen 2.0 TDCi L2H2",