Camilla Göbl-Wahl *
(Wien 1871-1965), "Pfingstrosen in Vase", signiert "C. Göbl", Öl auf Leinwand, ca. 70 x 100 cm. gerahmt
25.03.2019 - 10:52
- Vyvolávací cena:
Camilla Göbl-Wahl *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.03.2019 - 10:52 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.03. - 25.03.2019 |