5 Zinnteller
19. Jh. tlw. gemarkt und monogrammiert T. A. und G. H. Dm ca. 21-23 cm. Alters und Gebrauchsspuren, verbeult
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
25.03.2019 - 11:31
- Vyvolávací cena:
5 Zinnteller
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.03.2019 - 11:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.03. - 25.03.2019 |