Anbieteplatte
aus Silber (800 fein), rechteckige Grundform, handgetriebene Fahne, 35 x 16,5 cm, ca. 375 g, Dianakopfpunze 1872-1922, Alters- und Gebrauchsspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
08.04.2019 - 16:17
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Anbieteplatte
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.04.2019 - 16:17 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 25.03. - 08.04.2019 |